اخبار

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ تعداد بازدید: ۱۳۲

با شعار «پيش به سوي ناشناخته ها»؛ خانواده گردشگر اصفهاني در خراسان شمالي حضور يافتند

با شعار «پيش به سوي ناشناخته ها»؛ خانواده گردشگر اصفهاني در خراسان شمالي حضور يافتند

خانواده 4 نفره گردشگر اصفهانی که با شعار «پیش به سوی ناشناخته ها»، ایرانگردی 400 روزه خود را آغاز کرده اند، به منظور شناخت و معرفی جاذبه های گردشگری خراسان شمالی در این استان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، محمد و فریبا لطیفی به همراه دو فرزند خود پارسا و پرنیا، خراسان شمالی را به عنوان هشتمین استان مقصد سفر خود برگزیدند.

فریبا لطیفی که دانشجوی رشته گردشگری است با بیان اینکه در این استان آثار متعدد طبیعی و تاریخی مشاهده می شود که برخی کمتر معرفی شده است، گفت: بخشی از رسالت ما شناسایی مسیرهای جدید گردشگری و معرفی ناشناخته ها است.

وی هدف خود از این سفر 400 روزه را ارتباط گیری با راهنمایان تور و تدوین اطلس گردشگری و نیز جذب توریسم بیشتر عنوان کرد و افزود: در سفر به استان خراسان شمالی نیز در نظر داریم از شهرهای مختلف بازدید کرده و راهنمایان تور را در جریان جاذبه های این استان قرار دهیم.

وی عنوان کرد: قصد داریم اطلاعات مناسب و مفیدی که از مقاصد مختلف گردشگری به دست می آوریم را در قالب سفرنامه های مصور و مکتوب در اختیار مردم کشور و دنیا قرار دهیم و همچنین با تهیه یک طومار که به امضای مردم مهمان نواز ایران عزیزمان خواهد رسید، از مردم سراسر جهان دعوت کنیم که به کشورمان سفر کنند.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto