اخبار

۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ تعداد بازدید: ۶۵۵

لزوم استفاده از ظرفيت تشکل هاي مردمي براي دستيابي به توسعه

لزوم استفاده از ظرفيت تشکل هاي مردمي براي دستيابي به توسعه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی برای دستیابی به توسعه، گفت: توسعه گردشگری، حفاظت از میراث فرهنگی و رونق صنایع دستی در سایه توجه به سمن ها محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه در افتتاحیه دوره توانمندسازی تشکل های مردم نهاد میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اظهار کرد: اگر به دنبال توسعه هستیم باید از ظرفیت های مردمی و سمن ها که در این زمینه دغدغه و علاقه دارند، استفاده کنیم.

یزدان پناه با تأکید بر اینکه سمن ها بهترین ظرفیت برای کمک به دولت هستند، افزود: در زمینه فعالیت تشکل های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مصمم به دریافت ایده ها و نقطه نظرات هستیم و برای رسیدن به نقطه مطلوب از این ظرفیت بهره خواهیم برد.

وی با اشاره به بیانات رهبری و تأکید ایشان بر اصل 44 قانون اساسی و افزایش حضور و مشارکت مردم در امور، عنوان کرد: دولت نیز بر این امر تأکید دارد و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با نگاه ویژه ای این امر را پیگیری می کند.

وی تأکید کرد: بنابراین تشکل های مردمی در زمینه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پای کار بیایند تا با انگیزه بیشتر کار را پیش ببریم و ما نیز در کنار آنها هستیم و مشتاقانه از توانمندی نهادهای مردمی استفاده می کنیم

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto