اخبار

۶ شهريور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ تعداد بازدید: ۶۲۷

ظرفيت هاي خراسان شمالي در نمايشگاه بين المللي «شهر گردشگر» معرفي شد

ظرفيت هاي خراسان شمالي در نمايشگاه بين المللي «شهر گردشگر» معرفي شد

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از معرفی ظرفیت‌های گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری این استان در نمایشگاه بینالمللی «شهر گردشگر» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی «شهر گردشگر ـ اقتصاد و سرمایهگذاری» از چهارم تا هفتم شهریورماه در تهران، اظهار داشت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای حضور فعالان حوزه گردشگری و معرفی فرصتهای سرمایهگذاری استان در این حوزه است.

او تصریح کرد: در نمایشگاه بین‌المللی «شهر گردشگر»، ظرفیتهای پیدا و نهان یک شهر با هدف جذب گردشگر و ایجاد گردش مالی از صنعت گردشگری و مراسم آئینی و فرهنگهای بومی شهر شناسایی میشود.

او عنوان کرد: با تمرکز بر روی توانمندی های موجود در شهرهای خراسان شمالی  و آشنا کردن سرمایه گذاران با این توانمندی ها تلاش داریم تا نقشی موثر در بالفعل کردن این توانمندی ها ایفا کنیم که حضور در این نمایشگاه ها به همین منظور انجام می شود.

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی هدف از حضور در این نمایشگاه را ترغیب گردشگران و سرمایه گذاران برای حضور در استان عنوان کرد و افزود: همچنین در این نمایشگاه ظرفیت های گردشگری استان جهت آشنایی و جذب گردشگر ارائه شده است.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه‌ گذاری کشور با عنوان «شهر گردشگر» با حضور هتل‌ ها، مراکز اقامتی و سیاحتی، موسسات مالی و بانکی و بیمه‌ ها، مراکز آموزش هتلداری، نشریات تخصصی و صنایع بالادستی و پایین دستی مرتبط با این بخش 31استان کشور از  تاریخ 4 تا 7 شهریور از ساعت 10 الی 17 در محل دائمی نمایشگاه‌ های بازار بزرگ ایران– ایران مال میزبان علاقمندان است.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto