اخبار

۲۸ تير ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ تعداد بازدید: ۶۲۵

مشکلات منطقه گردشگري ايوب سامان دهي مي شود

مشکلات منطقه گردشگري ايوب سامان دهي مي شود

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: بر اساس نشستی که به منظور حل مشکلات منطقه گردشگری ایوب با معاونت امور عمرانی استاندار و مدیرکل اوقاف استان برگزار شد، این مشکلات مطرح و برنامه های لازم جهت رفع آنها اتخاذ شد.

حبیب یزدان پناه افزود: مقرر شده است نمایندگانی از سوی ادارات کل میراث فرهنگی و اوقاف به منطقه اعزام و پس از احصای مشکلات و اولویت بندی، در اسرع وقت مشکلات موجود سامان و رفع شود.

وی از بررسی طرح سرمایه گذاری در این منطقه گردشگری خبر داد و تصریح کرد: جلسه ای با حضور سرمایه گذار منطقه گردشگری به منظور بررسی طرح سرمایه گذاری و پیشنهادات جدید سرمایه گذار در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه هر اقدام در راستای توسعه سایت گردشگری، منطبق با طرح نهایی شده انجام می شود، افزود: طی نشستی با بنیاد مسکن استان بحث الحاق منطقه گردشگری به روستای ایوب با هدف بهره مندی از خدمات دهیاری، تسریع در روند تغییر کاربری اراضی و نظارت دقیق و مستمر مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

یزدان پناه با توجه به اهمیت صنعت گردشگری در جهان امروز و نقش مکان های مذهبی در جذب گردشگران و تاثیر آن بر توسعه مناطق مختلف، اظهار داشت: منطقه گردشگری ایوب یکی از این مکان ها در استان است که تلاش داریم محیطی مناسب جهت جذب گردشگران مذهبی و رفع مسائل این منطقه فراهم کنیم.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto