اخبار

۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۵ تعداد بازدید: ۹۳۵

بيانيه اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري خراسان شمالي به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر

بيانيه اداره کل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري خراسان شمالي به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر

سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان ، خمینی كبیر است كه فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد كرد"

آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود كه در طرح عملیاتی غرورآفرین كربلا 3 و به دست توانای مردم خدا جو و مومن، با اقتدا به مولای متقیان(ع) و با رمز «علی ابن ابیطالب (ع)» به نام مقدس «بیت المقدس» ظهور كرد.

بی تردید آزادسازی خرمشهر یك فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی مردانی است كه با اتكا به قدرت الهی  پای به عرصه جهاد نهادند و با نمایش ایمان پولادین خود كه بر گرفته از تعالیم اسلام ناب محمدی(ص) است، حماسه ای جاوید را رقم زدند كه تمامی قدرتمندان متكبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشتند.

امروز نیز هوشیاری نیروهای مسلح و فرزندان این مرز و بوم به رهبری و زعامت رهبر فرزانه انقلاب توطئه های قدرت‌های استكباری، علیه ایران اسلامی را نقش بر آب كرده و در سایه وحدت و یكدلی، آحاد مدافعان میهن اسلامی و ملت قهرمان ایران چون فولاد ابدیده در برابر تمامی زیاده خواهان  چون د‍‍‍‍‍‍‍‍ژی استوار ایستاده تا همچون گذشته حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای گرانبهای آن از تجاوز اهریمنان مصون بماند.

   درود بر آنان که مردانه جنگیدند ،جان باارزش خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند و جاودانه شدند . این روز بزرگ را که به برکت آن ایثارگریها و رشادتها روز ملی مقاومت و ایثار نام نهاده شد گرامی می داریم وخاضعانه به ارواح ملکوتی شهدایمان درود می فرستیم و با خون پاکشان پیمان می بندیم که در ظل ولایت امام خامنه ای حفظه الله تعالی الی فرج بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه در همان مسیر باقی خواهیم ماند.یادشان جاودان و راهشان پررهروباد.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto