اخبار

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ تعداد بازدید: ۸۲۹

اولين جلسه کميسيون فني واحدهاي اقامتي و پذيرايي خراسان شمالي در سال 97 برگزار شد

اولين جلسه کميسيون فني واحدهاي اقامتي و پذيرايي خراسان شمالي در سال 97 برگزار شد

سرپرست معاونت گردشگری سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از برگزاری این کمیسیون در روز یکشنبه23اردیبهشت ماه خبر داد.

هادی سعادت طلب  گفت: استانداردسازی خدمات واحدهای اقامتی و پذیرایی هنگامی که صحیح و در چارچوب نیازهای مشتریان انجام پذیرد باید به رفع ایرادات تاسیسات اقامتی و به تبع آن افزایش رضایتمندی گردشگران و در نتیجه رونق گردشگری داخلی و خارجی در کشور بیانجامد.

وی افزود: در این راستا و با این هدف اولین کمیسیون فنی واحدهای اقامتی و پذیرایی استان در سالل 97باحضورسرپرست معاونت گردشگری ورئیس گروه گردشگری و اعضاء متشکل از کارشناس واحدهای اقامتی ، کارشناس واحدهای پذیرایی و رستورانهای بین راهی، روسای انجمن صنفی واحدهای اقامتی و پذیرایی استان در دفتر معاونت گردشگری استان برگزار شد.

 این جلسه با محوریت مسائل واحدهای اقامتی از جمله استانداردسازی تاسیسات گردشگری استان با بررسی و تعیین درجه واحدهای اقامتی و پذیرایی استان و ارسال آمار ماهیانه واحدهای اقامتی به معاونت گردشگری  برگزار شد.

سعادت طلب گفت :امروز بیش از 7هتل و 11 مهمانپذیر و 38خانه مسافر و 21 واحد بوم گردی در استان خراسان شمالی نرخ گذاری شده اند .

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto