اخبار

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ تعداد بازدید: ۷۲۲

کمپ گردشگري در منطقه نمونه گردشگري دشت در حال احداث مي باشد

کمپ گردشگري در منطقه نمونه گردشگري دشت در حال احداث مي باشد

کمپ گردشگری در منطقه نمونه گردشگری دشت در حال احداث می باشد
 

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری وتامین منابع اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی ازاحداث کمپ گردشگری در منطقه نمونه گردشگری دشت در گرمه  خبر داد.

 

هادی سعادت طلب  افزود: برای تجهیز این کمپ گردشگری که با همکاری بخش خصوصی ساخته شده است، در مجموع 2000 میلیون  ریال هزینه شده است .

سعادت طلب  ادامه داد: منطقه نمونه گردشگری دشت شهرستان گرمه  که در 137 کیلومتری شهرستان بجنورد  قرار گرفته است به عنوان اولین کمپ گردشگری از ورودی شهرستان گرمه  (استان خراسان شمالی  ) به حساب می آید.

 

وی مجموعه اقدامات انجام یافته در این کمپ گردشگری را ساخت 5آلاچیق ، سرویس بهداشتی وبرج نوری ،محوطه سازی ، برای گردشگران از جمله اقدامات انجام شده در این مجموعه را عنوان کرد.

 

وی ادامه داد: فاز اول این مجموعه 500متر مربع  است و اداره کل میراث فرهنگی در نظر دارد فاز دوم آن را با همکاری بخش خصوصی بهره­برداری کند.

 

سعادت طلب ، آب و هوای پاک و دل انگیز، وجود مناطق بکر طبیعی و چشم انداز کم نظیر را از جمله شاخصه های قابل توجه این کمپ نمونه گردشگری عنوان کرد و یاد آور شد: این مجموعه طبیعی می تواند موجب رونق گردشگری شهرستان گرمه  شود.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto