اخبار

۱۱ فروردين ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹ تعداد بازدید: ۷۶۰

ديدارنوروزي مدير کل صدا و سيماي خراسان شمالي با اعضاي دبيرخانه ستاد اجرائي خدمات سفر استان

ديدارنوروزي مدير کل صدا و سيماي خراسان شمالي با اعضاي دبيرخانه ستاد اجرائي خدمات سفر استان

حمیدقربانی جم مدیر کل صدا و سیمای استان خراسان شمالی به منظور دیدار نوروزی  در دبیرخانه ستاد اجرائی خدمات سفر استان مستقر در اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری حضور یافت .

در این دیدار که با استقبال مدیر کل میراث فرهنگی استان همراه بود قربانی جم ضمن تبریک ایام و عرض خسته نباشید به مدیر و کارکنان فعال در ستاد هم افزایی و مشارکت اداره کل میراث فرهنگی و صدا و سیما را در جهت معرفی هر چه بهتر و بیشتر استان ضروری دانست

مدیر کل صدا و سیما از روند فعالیتهای صورتگرفته درایام نوروز ابراز امیدواری کردو گفت تلاش رسانه نیز بر این بوده تا با بکار گیری ضرفیتهای موجود چهره زیبایی از استان را در اذهان مردم کشور ومیهمانان نوروزی ترسیم نماید .

محمد سویدانلوئی مدیر کل میراث فرهنگی استان هم ضمن قدر دانی از تلاشهای مرکز صدا و سیمای استان تاثیرات مثبت تلاش این رسانه و نتایج آن در افزایش آمار حضور گردشگران و بازدید کنندگان از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری را بر شمرد و تصریح کرد مشارکت همه  نهاد ها و ادارات کل زمینه ساز توسعه گردشگری در استان بوده و در این میان نقش رسانه بسیارمهم و حیاتی است .

مدیر کل صدا و سیما بعد از دیدار با مدیر کل میراث فرهنگی در دبیرخانه ستاد اجرائی خدمات سفر حضور یافت و در دیدار نوروزی با کارکنان از تلاشهای صورتگرفته قدردانی نمود .

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto