اخبار

۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ تعداد بازدید: ۹۶۵

آغازعمليات اجرائي ساخت ساختمان اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان

آغازعمليات اجرائي ساخت ساختمان اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان
معاون توسعه و مدیرت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرائی احداث ساختمان اداری این اداره کل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان ، هادی سعادت طلب با اعلام این خبر افزود : با پیگیری های بعمل آمده توسط مدیر کل محترم از بدو حضور در اداره کل ، خوشبختانه در سالجاری موفق به اجرائی نمودن یکی از نیازهای اساسی این اداره کل و اخذ اعتبارات وزمین مورد نیاز جهت احداث ساختمان اداره کل شدیم .
وی تصریح کرد اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با توجه به اختصاص مجموعه فرهنگی – تاریخی مفخم به عنوان موزه وتخلیه  اداره از این مکان متاسفانه تا کنون ساختمان اداری متعلق به مجموعه نداشته و نیاز به تهیه ساختمان اداری یکی از ضروریات و بدیهیات بوده که باتلاشهای صورت گرفته توسط مدیر کل محترم پس از سالها موفق به اجرای این مهم شدیم .
سعادت طلب همچنین گفت : با توجه به سیاستگذاری های بعمل آمده  محل زمین ساختمان اداره کل میراث فرهنگی در سایت اداری تعین گردیده و اعتباری به میزان ده میلیارد ریال در فاز نخست به آن اختصاص داده شده است .
معاون توسعه و مدیرت اداره کل میراث فرهنگی استان همچنین از برگزاری جلسات متعدد با مهندسین مشاور و ناظران فنی طرح به منظور احداث ساختمان اداری متناسب با نیاز بخشهای مختلف اداری خبر داد .
وی ابراز امیدواری کرد بزودی کلنگ عملیات اجرائی این طرح زده خواهد شد و در صورت اختصاص به موقع اعتبارات طی مدت 2 سال عملیات احداث این پروژه به پایان برسد .
روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto