اخبار

۲۷ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ تعداد بازدید: ۹۳۰

اولين جلسه ستاد اجرايي خدمات سفرنوروز 97 برگزار شد

اولين جلسه ستاد اجرايي خدمات سفرنوروز 97 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی،با توجه به نزدیکی ایام نوروز عصر روز گذشته 26/11/96 اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان  برگزار شد.

میرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:در این جلسه که با حضور محمدحسین علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی برگزار شد بر لزوم آمادگی دستگاه عضو ستاد برای ارائه خدمات شایسته به مسافران و گردشگران و برنامه ریزی در این زمینه تاکید شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌شمالی در این جلسه با بیان این که ارائه خدمات سفر باید شایسته مسافران باشد، افزود: برای هماهنگی‌های بیشتر تعدادی کمیته ذیل این ستاد تشکیل شده است که می توانند خدمات رسانی بیشتری را به مسافران ارائه دهند و از سوی دیگر برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر با اطلاع رسانی از طریق صداوسیما و شبکه های سراسری به معرفی جاذبه های استان خواهیم پرداخت.

 در ادامه محمد سویدانلویی عملکرد دستگاه های اجرایی متولی این ستاد را در نوروز گذشته خوب ارزیابی کرد و افزود: برای نوروز پیش رو با آمادگی بیشتر و مبتنی بر برنامه ریزی در تمامی محورها و حوزه ها خدمات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

وی به بیان شرح وظایف اعضاء و کمیته های ستاد براساس دستورالعمل ابلاغی از سوی ستاد مرکزی خدمات سفر کشور پرداخت و از کلیه اعضاء جهت شرکت در جلسه و خدماتشان در سال های گذشته تشکر و قدردانی نمود.

در پایان چارت تشکیلاتی و دستورالعمل اجرایی خدمات سفر به تصویب اعضا رسید.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto