اخبار

۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ تعداد بازدید: ۸۰

اجراي گازرساني به مجتمع خدمات رفاهي و گردشگري گرمه

اجراي گازرساني به مجتمع خدمات رفاهي و گردشگري گرمه

رئیس نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمه از اجرای گازرسانی به مجتمع خدمات رفاهی و گردشگری این شهرستان با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی؛ رضاعلی غلامی اظهار کرد: «عملیات گازرسانی به مجتمع خدمات رفاهی و گردشگری اجلالی واقع در کیلومتر 5 محور گرمه-چمن بید آغاز شده است.»

غلامی با اشاره به‌ضرورت احداث مجتمع‌های خدمات رفاهی بین جاده‌ای برای پذیرایی از مسافران، عنوان کرد: «احداث این مجتمع‌های بین جاده‌ای ضمن تأمین بهتر امنیت و رفاه رانندگان و مسافران، زمینه ارائه خدمات مناسب‌تر به مسافران را فراهم می‌کند و رغبت مسافران برای ماندگاری در شهر را افزایش می‌دهد.»

شهرستان گرمه در جنوب غربی استان خراسان شمالی  قرارگرفته و از شمال به شهرستان مانه و سملقان، از شمال غرب به استان گلستان و از غرب به استان سمنان متصل است.

این شهرستان دارای جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی (حوزه جنگل گلستان) و برخی آثار تاریخی متعلق به دوره‌های قبل از اسلام و قرون اولیه اسلامی ازجمله قلعه جلال‌الدین گرمه، رباط عشق، رباط قره بیل، آرامگاه باغ مزار و... است.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto