اخبار

۶ فروردين ۱۳۹۶ ۱۳:۳۲ تعداد بازدید: ۷۶۱

بازدید استاندار خراسان شمالی از دبیرخانه ستاد خدمات سفر

بازدید استاندار خراسان شمالی از دبیرخانه ستاد خدمات سفر

استاندار خراسان شمالی در روز ششم سال نو با حضور در دبیرخانه ستاد خدمات سفر استان، از نزدیک در جریان فعالیتهای ستاد قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی؛ صبح امروز یکشنبه 6 فروردین 96، رئیس ستاد خدمات سفر استان بهمراه معاون سیاسی امنیتی استانداری، روسای کمیته های 8 گانه ستاد، نمایندگان دستگاههای اجرایی و جمعی از مدیران استانداری با حضور در محل اداره کل میراث فرهنگی استان به بررسی موضوعات مرتبط با وضعیت سفر پرداخت.

صالحی در این بازدید ضمن تبریک سال نو به همکاران دبیرخانه ستاد، فعالیت در این زمینه را کاری برخاسته از باطن انسانی دانست که همواره موجب رضایت انسان از رفتار خود می گردد.

رئیس ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان با اشاره به عضویت دستگاه اجرایی در ستاد، همدلی را شرط لازم این همکاری دانست و از فعالیتهای انجام گرفته در سال جدید ابراز رضایت نمود.

وی در خصوص ایجاد زیرساختهای مورد نیاز جهت جذب و ماندگاری مسافر در این منطقه، با یادآوری پتانسیلهای ویژه خراسان شمالی از جمله طبیعت بسیار زیبا و تردد سالانه بیش از 20 میلیون مسافر  در این زمینه خبر داد.

  در پایان، صالحی بهمراه مدیران عضو ستاد جهت بازدید نمایشگاه صنایع دستی و پایگاههای امدادی هلال احمر عازم سطح استان شد.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto