اخبار

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۴ تعداد بازدید: ۳۱۸

تور گردشگري اصحاب رسانه شهرستان اسفراين برگزار شد

تور گردشگري اصحاب رسانه شهرستان اسفراين برگزار شد

تور گردشگری اصحاب رسانه شهرستان اسفراین به مناسبت روز خبرنگار در محل روستای هدف گردشگری روئین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی، تور گردشگری اصحاب رسانه شهرستان اسفراین به مناسبت روز خبرنگار و با هدف آشنایی با ظرفیت های گردشگری و معرفی قابلیت های روستای روئین و شناخت ظرفیت اقامتگاه های بوم گردی، برگزار شد.
فرماندار اسفراین در این برنامه، ضمن اشاره به مزیت های تأسیس اقامتگاه های بوم گردی اظهار داشت: تمام این اقامتگاه ها با هدف حفظ و پاسداشت فرهنگ بومی و سنتی هر منطقه و افزایش ورود گردشگران به آن نواحی ساخته شده است.
رستمی بیان کرد: ایجاد اشتغال و کمک به توسعه منطقه از جمله نقش های اثربخش تأسیس اقامتگاه های بوم گردی است و به همین دلیل، طی سال های اخیر سرمایه گذاران صنعت گردشگری را برای ورود به حوزه بوم گردی و سرمایه گذاری در طرح های این حوزه ترغیب کرده است.
وی افزود: خبرنگاران بعنوان بازوان دستگاههای اجرایی در پیگیری مطالبات می توانند نقش موثری نیز در توسعه شهرستان داشته باشند و با شناخت و آگاهی از مشکلات و مسائل مدیران را در جهت رفع آنها کمک کنند .
بر اساس این گزارش؛ اصحاب رسانه در بافت تاریخی روستای روئین حضور یافتند و از اقامتگاه های بومگردی، فروشگاه های صنایع دستی، کارگاه های تولیدی و دیگر جاذبه های گردشگری واقع در این روستای هدف گردشگری بازدید کردند، همچنین آئین تجلیل از خبرنگاران شهرستان اسفراین در محل تفریحگاه پدیده روستای روئین با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی و رئیس اداره میراث فرهنگی این شهرستان برگزار شد.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto