اخبار

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ تعداد بازدید: ۳۸۵

توسعه زيرساخت ها، گردشگري اسفراين را رونق مي بخشد

توسعه زيرساخت ها، گردشگري اسفراين را رونق مي بخشد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: توسعه زیرساخت ها، صنعت گردشگری در اسفراین را رونق می بخشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه در دیدار با فرماندار اسفراین ضمن پیگیری مسائل شهر تاریخی بلقیس و روستای هدف گردشگری روئین، اظهار داشت: توسعه گردشگری گامی در جهت ایجاد نشاط آفرینی در جامعه است.

یزدان پناه افزود: برای توسعه صنعت گردشگری از جمله رونق و توسعه شهر تاریخی بلقیس اسفراین، باید زیرساختها فراهم شود که برای این منظور می توان از مشارکت برخی دستگاه ها و نهادهایی چون شهرداری استفاده کرد.

وی عنوان کرد: سازمان میراث فرهنگی خادم و مورد اعتماد مردم است و باید تلاش شود تا مردم خدمات ارائه شده از سوی این سازمان را به صورت ملموس مشاهده کنند.

فرماندار اسفراین نیز در این دیدار با بیان این که اسفراین ظرفیت های خوبی جهت توسعه گردشگری دارد، اظهار داشت: این شهرستان به دلیل تعدد آثار تاریخی، ظرفیت های خوبی جهت توسعه صنعت گردشگری و افزایش بوم گردی دارد.

طاهر رستمی تصریح کرد: این شهرستان  با داشتن مناطق بکر طبیعی، مردم مهمانپذیر  و آثار تاریخی و فرهنگی، می تواند بیش از این توسعه یابد و در زمینه گردشگری سرآمد دیگر شهر های استان شود.

وی با تأکید بر اینکه باید زیرساخت ها به منظور توسعه گردشگری تقویت شود، اظهار داشت: به دلیل محدودیت در اعتبارات استانی باید از ظرفیت اعتبارات در سطح ملی بهره جست.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto