اخبار

۱۴ فروردين ۱۳۹۸ ۱۹:۱۴ تعداد بازدید: ۴۲۱

طي روز گذشته انجام شد؛ 41 مورد بازديد نظارتي از تأسيسات گردشگري خراسان شمالي

طي روز گذشته انجام شد؛ 41 مورد بازديد نظارتي از تأسيسات گردشگري خراسان شمالي

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از انجام 41 مورد بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان طی روز گذشته و در سیزدهمین روز از سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، علی کاظمی اظهار داشت: از این تعداد، 12 بازدید از مراکز اقامتی،15 مورد از رستوران ها، مراکز پذیرایی و بین راهی، 8 مورد از دفاتر خدمات مسافرتی و 6 مورد بازدید نیز از مراکز اقامتی موقت بوده است.

کاظمی با تأکید بر تشدید نظارت ها در ایام نوروز، عنوان کرد: این بازدیدها با هدف  ارائه خدمات مطلوب و فراهم آوردن رضایت خاطر مسافران و گردشگران ورودی به استان به صورت مستمر انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه در جریان این بازدیدها، یک واحد مرکز پذیرایی مورد تشویق قرار گرفت، افزود: همچنین دو مرکز پذیرایی نیز تذکر دریافت کردند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گغت: در مجموع از ابتدای سفرهای نوروزی تا کنون 635 مورد بازدید از تأسیسات گردشگری استان انجام شده است.

کاظمی تصریح کرد: خوشبختانه تعداد شکایات واصله از این تأسیسات شامل مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی و تورها و مراکز پذیرایی تا کنون صفر بوده است.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto