اخبار

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ تعداد بازدید: ۴۱۰

در آستانه نوروز 98؛ کمپينگ اقامتي باباامان بجنورد راه اندازي شد

در آستانه نوروز 98؛ کمپينگ اقامتي باباامان بجنورد راه اندازي شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با اشاره به راه اندازی کمپینگ گردشگری باباامان گفت: در آستانه نوروز98، این سوئیت های اقامتی برای مسافران و گردشگران آماده سازی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه اظهار کرد: تعداد 10 سوئیت اقامتی با ظرفیت 40 نفر تخت با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

یزدان پناه با اشاره به اینکه کانکس های تهیه شده برای این طرح به مدت 9 سال بلا استفاده باقی مانده بود، عنوان کرد: این ظرفیت در ایام نوروز پذیرای بخشی از هموطنان خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد: با واگذاری این کمپینگ به شرکت تعاونی، با توسعه آن شاهد ارائه خدمات بهتری در آینده خواهیم بود.

وی افزود: زیرساخت هایی از جمله کابل های فشار قوی، دکل های برق و عدم فضا سازی مناسب موجب به تعویق افتادن روند بهره برداری کانکس ها شده بود که با حل این مشکل و فراهم شدن امکانات رفاهی این کانکس ها ظرفیت خوبی برای اقامت مسافران است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با بیان اینکه عید نوروز فرصتی برای نمایش پتانسیل و معرفی ظرفیت های خراسان شمالی در بخش گردشگری است، گفت: در تلاش هستیم تا از این فرصت در جهت ماندگاری مسافر و افزایش اقامت در استان بهره ببریم.

گفتنی است؛ کمپینگ گردشگری و سوئیت های اقامتی در محل منطقه نمونه ملی گردشگری باباامان از نوروز 98 پذیرای مسافران و گردشگران است.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto