اخبار

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ تعداد بازدید: ۴۶۸

پيش بيني افزايش تردد مسافران و گردشگران در محورهاي خراسان شمالي

پيش بيني افزايش تردد مسافران و گردشگران در محورهاي خراسان شمالي

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اشاره به پیش بینی افزایش تردد مسافران و گردشگران در محورهای خراسان شمالی طی نوروز 98، گفت: این ایام فرصت خوبی برای معرفی پتانسیل و ظرفیت های استان و مخابره این پیام به کل کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، رضا رجب زاده در همایش بزرگ آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان که همزمان با کل کشور در بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آماری که توسط دستگاه های تردد شمار طی نوروز به ثبت رسید، 2میلیون و 300 هزار خودرو به استان وارد شدند.

رجب زاده با بیان اینکه پیش بینی می شود در نوروز 98 این تعداد افزایش داشته باشد، عنوان کرد: باید مسئولان از این فرصت برای مخابره این پیام که خراسان شمالی، استانی امن و با پتانسیل های بسیار برای گردشگری است، استفاده کنند.

 وی با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی از سوی شهرداری ها، اداره کل میراث فرهنگی و دیگر دستگاه های دخیل در امر، انجام شده است، ابراز امیدواری کرد: خاطره سفر به خراسان شمالی برای مسافران توأم با امنیت، سلامت و نشاط خواهد بود.

وی با تأکید بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان و عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان برای نوروز98 گفت: جلسات متعدد و با حضور معاون گردشگری کشور و استاندار برگزار شده و اقدامات خوبی برای این استقبال انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی عنوان کرد: با توجه به همزمانی اعیاد ماه رجب با عید باستانی نوروز، مراسم و آیین های ویژه ای با کمک دستگاه های متولی برگزار می شود تا نوروز شاد و پرنشاطی را در استان شاهد باشیم.

گفتنی است؛ این همایش با حضور دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان و کمیته های 11 گانه این ستاد برگزار شد و در ادامه با رژه و مانور آمادگی خودروهای خدمات رسان از جمله راهداری، اورژانس، آتش نشانی، پلیس راه و... همراه بود.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto