اخبار

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ تعداد بازدید: ۵۰۵

همايش بزرگ هماهنگي ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان شمالي برگزار مي شود

همايش بزرگ هماهنگي ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان شمالي برگزار مي شود

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان شمالی از برگزاری همایش بزرگ هماهنگی دستگاه های عضو این ستاد به منظور آمادگی و استقبال هرچه بهتر از مسافران در آستانه نوروز 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه اظهار کرد: این همایش با حضور دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان، چهارشنبه 22 اسفندماه جاری در محل استانداری برگزار می شود.

یزدان پناه با بیان اینکه کمیته های 11 گانه عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان از ماه ها قبل تشکیل و جلسات هماهنگی آن به صورت منظم در استان و شهرستان ها تشکیل شده است، عنوان کرد: خوشبختانه تمهیدات لازم برای تعطیلات نوروزی و استقبال شایسته از مسافران انجام شده است.

وی افزود: کمیته های امداد و نجات، اسکان و رفاه، برنامه ریزی و آمار، خدمات بهداشتی سلامت و محیط زیست، هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری ها، نظارت و تنظیم بازار، انتظامی امنیتی و ترافیک شهری، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، اطلاع رسانی فضای مجازی و امور فرهنگی، حمل و نقل و ترافیک و نظارت بر خدمات سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها از جمله کمیته های 11 گانه است.

 مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی افزود: با توجه به پیش بینی افزایش سفرهای داخلی، در این راستا تدابیر خوبی اندیشیده شده است تا با استفاده از این فرصت، دوران طلایی گردشگری را در استان رقم بزنیم و با برگزاری برنامه های شاد و پرنشاط، به ایجاد جامعه ای پویا و موفق کمک کنیم.

 یزدان پناه با تأکید بر همگرایی تمام اعضای کمیته های ستاد خدمات سفر استان در ایام تعطیلات نوروز، تصریح کرد: امسال دست در دست هم کمک کنیم تا اتفاقات مثبتی در حوزه سفر و گردشگری استان رقم بخورد و بتوانیم یک گام به جلو برویم.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto