اخبار

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ تعداد بازدید: ۳۴۷

نمايش صنايع دستي هنرمندان خراسان شمالي در سي و يکمين نمايشگاه ملي

نمايش صنايع دستي هنرمندان خراسان شمالي در سي و يکمين نمايشگاه ملي

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از حضور صنعتگران و هنرمندان این استان در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، علی عابدی اظهار کرد: در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، هنرمندان و صنعتگران این استان در قالب 4 غرفه به معرفی و عرضه محصولات صنایع دستی خود می پردازند.

عابدی با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه، هنرمندان صنایع دستی استان حضوری فعال دارند، گفت: محصولات و تولیدات این هنرمندان شامل بافته های داری، نساجی سنتی، معرق و رو دوزی های الحاقی به نمایش گذاشته می شود.

وی با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه های صنایع دستی می تواند موجب معرفی هرچه بیشتر هنرمندان صنایع دستی و آثار هنری آن ها شود، عنوان کرد:  در راستای معرفی آداب و رسوم، غذا‌های سنتی و محلی خراسان شمالی سیاه چادر عشایر این استان نیز در نمایشگاه مذکور حضور دارد.

وی تصریح کرد: علاقه مندان از 15 الی 18 اسفندماه جاری به مدت چهار روز می توانند از ساعت 9 الی 17 از این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید به عمل آورند.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto