اخبار

۹ اسفند ۱۳۹۷ ۲۱:۲۹ تعداد بازدید: ۴۷۹

گردشگري خراسان شمالي در همه حوزه ها ارتقا مي يابد

گردشگري خراسان شمالي در همه حوزه ها ارتقا مي يابد

در دیدار معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با استاندار خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی بر ارتقای گردشگری این استان در تمامی حوزه ها مانند سلامت، ورزش، کشاورزی و ... تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، دکتر شجاعی در این دیدار اظهار داشت: سالانه افزون بر بیست میلیون مسافر و زائر ناگزیر به عبور از  محورهای ارتباطی استان هستند که باید برنامه ریزی منسجم و درستی برای بهره مندی از این ظرفیت با هدف افزایش درآمد، ارزش افزوده و ایجاد اشتغال داشته باشیم.
وی تصریح کرد: داشته های خراسان شمالی در بخش گردشگری به ویژه بخش روستایی بسیار غنی است و تلاش می کنیم با ایجاد ارتباط با سفیران جمهوری اسلامی در دیگر کشورها و دعوت آنان به استان و توجه به بخش گردشگری به عنوان یکی از پیشران های پیشرفت در سند توسعه استان بتوانیم این بخش را ارتقا بخشیم.
وی تاکید کرد: برای توسعه گردشگری باید با تعریف یک کار تیمی منسجم تمامی دستگاه های اجرایی استان پای کار بیایند.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور هم در این دیدار با قدردانی از نگاه هوشمندانه استاندار خراسان شمالی به بخش گردشگری گفت: توسعه گردشگری مستلزم حضور قوی همه دستگاه های اجرایی است.
دکتر ولی تیموری افزود: توسعه گردشگری در هر منطقه موجب تغییر و رشد منطقه می شود.

گفتنی است؛ معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی سفر خود به خراسان شمالی، از کمپ گردشگری فاروج، هتل داریوش بجنورد و تعدادی از اقامتگاه های بوم گردی بازدید کرد و حضور در جلسه شورای اداری استان، نشست با فعالان حوزه گردشگری، بازدید از پروژه های گردشگری در حال ساخت بجنورد و حضور در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان از دیگر برنامه های سفر معاون گردشگری کشور در این سفر بود.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto