اخبار

۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰ تعداد بازدید: ۴۳۱

حضور فعال هنرمندان خراسان شمالي در نمايشگاه هاي سراسري صنايع دستي در اسفندماه

حضور فعال هنرمندان خراسان شمالي در نمايشگاه هاي سراسري صنايع دستي در اسفندماه

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از حضور فعال هنرمندان و صنعتگران این استان در نمایشگاه های سراسری صنایع دستی سایر استان های کشور در اسفندماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، علی عابدی با اشاره به برپایی چهاردهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خوزستان از اول لغایت چهارم اسفندماه جاری، گفت: در این نمایشگاه با مشارکت هنرمندان استان 3 غرفه فروش صنایع دستی و یک سیاه چادر برپا شد.

عابدی افزود: همچنین خراسان شمالی در نمایشگاه صنایع دستی خراسان جنوبی که در قائنات برگزار شده است با برپایی 2 غرفه و 2 سیاه چادر حضور دارد که این نمایشگاه تا 9 اسفندماه جاری پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.

وی عنوان کرد: یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی فارس به میزبانی شهر شیراز از تاریخ 6 لغایت 10 اسفندماه جاری برگزار می شود که در این نمایشگاه نیز هنرمندان صنایع دستی استان در قالب 2 غرفه تولیدات خود را عرضه می کنند.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی تصریح کرد: گلیم، سوزن دوزی، نساجی سنتی و پارچه بافی، معرق و زیورآلات سنتی از جمله رشته های صنایع دستی حاضر استان در این نمایشگاه ها هستند.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto