اخبار

۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ تعداد بازدید: ۴۷۴

تلاش براي تحقق دوران طلايي گردشگري در خراسان شمالي

تلاش براي تحقق دوران طلايي گردشگري در خراسان شمالي

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با اشاره به کاهش سفرهای خارجی در ماه های اخیر، گفت: در این راستا برای سفرهای نوروزی تدابیر خوبی اندیشیده شده است تا با استفاده از این فرصت، دوران طلایی گردشگری را در استان رقم بزنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه در جلسه کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی و کمیته اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان از برپایی جشن های نوروزگاه و بازارچه های نوروزی در 13 نقطه استان خبر داد.

یزدان پناه افزود: با توجه به پیش بینی افزایش سفرهای داخلی، تلاش کرده‌ایم که برنامه‌های شاد و پرنشاطی را در تعطیلات نوروزی برگزار کنیم چرا که به هر میزان افراد سالم و با نشاطی در جامعه داشته باشیم، آن جامعه نیز پویا و موفق تر است.

وی ضمن تأکید بر حمایت از بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تصریح کرد: تمام برنامه ها با هدف رونق اقتصاد این بخش باید انجام شود تا فارغ از اختلاف سلیقه ها بتوانیم خدمات شایسته ای را به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه دهیم.

وی خواستار همگرایی تمام اعضای کمیته های ستاد خدمات سفر استان در ایام تعطیلات نوروز شد و افزود: امسال دست در دست هم کمک کنیم تا اتفاقات مثبتی در حوزه سفر و گردشگری استان رقم بخورد و بتوانیم یک گام به جلو برویم.

گفتنی است در این جلسه که اعضای کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی و کمیته اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان حضور داشتند هر یک از اعضا گزارش اقدامات انجام شده برای نوروز 98 را ارائه دادند و برنامه ریزی ها جهت ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران انجام شد.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto