آرشیو

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جاجرم گفت: «عملیات احداث دومین اقامتگاه بومگردی این شهرستان در روستای چهاربید در سال جاری به اتمام و به بهره‌برداری می‌رسد.»

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
فرماندار مرکز استان خراسان شمالی، هم‌زمان با روز جهانی موزه‌ها و هفته میراث فرهنگی با حضور در مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بجنورد از بخش‌های مختلف این مجموعه و نیز موزه مردم‌شناسی بازدید کرد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از افتتاح و کلنگ زنی سه پروژه میراث‌فرهنگی بااعتبار حدود 1210 میلیارد ریال در هفته میراث‌فرهنگی خبر داد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
رئیس نمایندگی میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان جاجرم از بازدید مسئولین و اعضای انجمن میراث فرهنگی شهرستان از مسجد جامع خبر داد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بجنورد از صدور و تمدید 151 مجوز صنایع‌دستی برای هنرمندان و صنعتگران این حوزه از نیمه دوم سال 98 تا کنون خبر داد.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین از صدور ۷ مجوز مشاغل خانگی برای هنرمندان صنایع‌دستی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان شمالی از پیشرفت ۱۰درصدی پروژه ساختمان اداره کل میراث فرهنگی استان خبر داد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی با بیان اینکه اجرای طرح بازآفرینی مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بجنورد سبب توسعه گردشگری و رونق اقتصادی می‌شود، گفت: «طرح پیشنهادی پس از بررسی و چکش‌کاری‌های لازم و در راستای تفاهم‌نامه منعقدشده، اجرایی می‌شود.»

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
مدیر پایگاه میراث فرهنگی روستای روئین از مرمت بناهای دارای ارزش فرهنگی تاریخی در سال جاری خبر داد.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
معاون میراث فرهنگی خراسان شمالی از ابلاغ حکم ثبتی ایستگاه راه‌آهن شهرستان جاجرم در فهرست میراث صنعتی کشور خبر داد.