آرشیو

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از آغاز فعالیت تورهای گردشگری در این استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
سرپرست معاونت صنایع‌دستی خراسان شمالی از فروش فوق‌العاده صنایع‌دستی در کارگاه‌های برتر استان به مناسبت هفته صنایع‌دستی خبر داد.

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
سرپرست معاونت صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به اهمیت بسته‌بندی صنایع‌دستی در فروش و صادرات گفت: «ازاین‌پس هنرمندان و صنعتگرانی در نمایشگاه‌های صنایع‌دستی حضور می‌یابند که محصول تولیدی خود را با بسته‌بندی مناسب ارائه کنند.»

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
در نشست مشترک مدیران کل دفتر امور روستایی استانداری و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با فرمانداران شهرستان‌های استان، ضمن بررسی پیشرفت طرح‌ «هر دهیاری یک پروژه»، بر ضرورت تسریع در واگذاری و بهره‌برداری از پروژه‌های شناسایی‌شده تأکید شد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از ثبت 20 درخواست ایجاد تأسیسات گردشگری در این استان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به بررسی پیشنهادها و ارائه نظرات متخصصان و مشاوران طرح احیا و بازآفرینی مجموعه فرهنگی‌ تاریخی مفخم بجنورد گفت: «این طرح در حال انجام مطالعات فنی اقتصادی و توجیهی است.»

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بجنورد از پیگیری اجرای طرح گذر صنایع‌دستی در این شهرستان خبر داد.

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اسفراین با اشاره به فعالیت 13 بوم‌گردی در این شهرستان گفت: «تا پایان سال جاری صدور مجوز و ایجاد حداقل 4 بوم‌گردی دیگر را در برنامه داریم.»

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بجنورد از پایش کامل بناهای تاریخی شهرستان بجنورد پس از بارش باران خبر داد.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی از آغاز طرح‌های عمرانی و زیرساختی گردشگری در محوطه تاریخی ریوی شهرستان مانه و سملقان خبر داد.