آرشیو

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
معاون صنایع دستی خراسان شمالی از برگزاری دوره آموزشی استاندادرد سازی در صنایع دستی در شهرستان بجنورد خبر داد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی‌و‌سومین نمایشگاه صنایع دستی تهران در حالی برپا شده است که خراسان شمالی با حضوری فعال و اجراهای گروه آیینی توانست توجه مخاطبان را به فرهنگ اقوام و موسیقی فولکلوریک جلب کند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
معاونان گردشگری و توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سومین روز از برپایی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران از بخش نمایشگاهی خراسان شمالی حضور یافتند و با مدیرکل این استان به گفتگو نشستند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اسفراین گفت: از ابتدای سال 1398تا کنون 5 مورد موافقت اصولی برای طرحهای گردشگری در بخش خصوصی شهرستان اسفراین صادر شده است.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
اقلام فرهنگی و تبلیغاتی با هدف معرفی ظرفیت‌های خراسان شمالی در بخش گردشگری با مشارکت شهرداری‌های استان و ویژه سیزدهمین نمایشگاه تهران طراحی، چاپ و توزیع شد.

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
در دومین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، دکتر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از غرفه های بخش نمایشگاهی خراسان شمالی در این نمایشگاه بازدید کرد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فاروج ازبرف‌روبی و پایش بناهای تاریخی این شهرستان در پی بارش برف خبر داد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
غرفه‌های صنایع دستی خراسان شمالی در بخش نمایشگاهی استان در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی‌و‌سومین نمایشگاه صنایع دستی تهران، برپا شده است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
اپلیکیشن و وب‌سایت گردشگری خراسان شمالی با حضور دکتر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران رونمایی شد.

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
خراسان شمالی با طبیعتی زیبا و چهارفصل علاوه بر اینکه میزبان گردشگرانی در فصول بهار، تابستان و پاییز است به دلیل شرایط اقلیمی متنوع، ظرفیت مناسبی در گردشگری زمستانه نیز دارد که این مهم می‌تواند با مشارکت بخش خصوصی رونق بیشتری پیدا کند.