اخبار

۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ تعداد بازدید: ۱۹۳

هشتيمن نمايشگاه سراسري صنايع دستي استان برپا مي شود

هشتيمن نمايشگاه سراسري صنايع دستي استان برپا مي شود

معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از برپایی هشتمین نمایشگاه سراسری و بازارچه صنایع دستی استان در تاریخ 16 مردادماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، علی عابدی با بیان اینکه هشتمین نمایشگاه صنایع دستی استان در محل پارک توریستی و تفریحی بش قارداش بجنورد برپا می شود، گفت: این نمایشگاه تا 19 مردادماه جاری و به مدت سه روز پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.

عابدی تصریح کرد: 120 غرفه صنایع دستی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است که تقریبا هنرمندانی از تمام استان های کشور حضور پیدا کرده و آثار و صنایع دستی خود را عرضه می کنند.

وی همچنین از برپایی اولین نمایشگاه تخصصی چوب همزمان با نمایشگاه صنایع دستی استان خبر داد و افزود: بر اساس اعلام شورای جهانی صنایع دستی، 2018 سال چوب و توجه به صنایع دستی چوبی در نظر گرفته شده است که در این راستا نمایشگاه تخصصی چوب را برگزار می کنیم.

وی  با اشاره به مشکلات در حوزه صنایع دستی عنوان کرد: عدم آشنایی تولیدکنندگان صنایع دستی به بازاریابی، فروش و مراکز عرضه از جمله مشکلات اصلی است که با برپایی این نمایشگاه در جهت شناساندن هرچه بیشتر هنر و صنایع دستی مردم استان تلاش می کنیم.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto