اخبار

۱۲ تير ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ تعداد بازدید: ۶۳۸

برگزاري دوره آموزشي زبان انگليسي ويژه شاغلين صنعت گردشگري استان

برگزاري دوره آموزشي زبان انگليسي ويژه شاغلين صنعت گردشگري استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گدشگری خراسان شمالی ، به منظور توانمندسازی شاغلین صنعت گردشگری استان و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این تاسیسات ، دوره آموزشی زبان تخصصی گردشگری آنگلیسی برگزار گردید .

حبیب یزدان پناه ، مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با اعلام این خبر افزود: این دوره که به مدت 32 ساعت برگزار گردید نقش مهمی در افزایش توان تعامل تاسیسات گردشگری با گردشگران خارجی دارد و این گردشگران به آسانی می توانند با تاسیسات گردشگری ارتباط برقرار کرده و از خدمات آنان استفاده نمایند .

وی گفت: زبان انگلیسی در دنیای امروز یکی از لوازم بسیار مهم برای فعالان و علاقمندان حوزه گردشگری است که با یادگیری آن می‌توانند پیشرفت زیادی در حوزه گردشگری داشته باشند.

یزدان پناه در ادامه گفت: امروزه با گسترده شدن ارتباطات جهانی، نیاز به برقراری ارتباط با سایر جوامع، اهمیت به سزایی یافته است و لازم می‌آید که مهارت‌های لازم را در برقراری ارتباط با دیگران در سراسر دنیا، داشته باشیم. یکی از مهمترین این مهارت‌ها، آشنا بودن به زبان‌های مختلف است که از میان آنها زبان انگلیسی بیشترین اهمیت را دارد.

وی خطر نشان کرد فردی که در صنعت گردشگری مشغول به فعالیت است، قطعا زبان انگیسی نقش حیاتی و تعیین کننده‌ای برای او دارد، زیرا که این علم را نمی‌توان از ارتباطات مستمر بین‌المللی جدا نمود و مهارت زبان برای یک فعال در حوزه گردشگری، جزو لوازم کاری است.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto