اخبار

۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ تعداد بازدید: ۲۷۷

جشنواره خانوادگي بادبادک‌ها در شيرکوه شيروان برگزارشد

جشنواره خانوادگي بادبادک‌ها در شيرکوه شيروان برگزارشد

به مناسبت عید مبعث جشنواره خانوادگی بادبادک‌ ها با حضور 3000خانواده در شیروان  برگزار شد.

سرپرست معاونت گردشگری ،سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت :به مناسبت عید مبعث جشنواره باد بادک‌ها درپارک شیر کوه شیروان برگزار شد.
هادی سعادت طلب سرپرست معاونت گردشگری ،سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی  در حاشیه این جشنواره گفت: این جشنواره به مناسبت بعثت رسول اکرم با همکاری دستگاه‌های اجرایی با حضور خانواده‌های شیروانی برگزار شد.

سعادت طلب  افزود: در این جشنواره 3000 خانواده حضور داشتند که به قید قرعه به ۵۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد. وی اضافه کرد: جشنواره بادبادک ها یکی از نخستین برنامه های تفریحی در بین خانواده های شیروانی است که می تواند آغاز خوبی برای این برنامه ها در سال 97 باشد.

وی همچنین بر پرکردن مناسب اوقات فراغت در بین جوانان تاکید کرد و گفت: جشنواره بادبادک ها نیز برای شرکت شهروندان جهت پر کردن اوقات فراغت آنها برنامه ریزی شده که مورد استقبال مردم به ویژه کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.
در این مراسم به 50نفر  از کسانی که بهترین بادبادک ها را طراحی و در ارتفاع بالا پرواز داده بودند جوایز نفیسی اهداء شد .
از دیگر برنامه های این جشنواره می توان به اجرای اجرای بازی های بومی و محلی و غذاهای سنتی  را نام برد.همچنین جشنواره بازی های بومی و محلی در روستای حسین آباد شیروان 6/2/97برگزار خواهد شد.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto