اخبار

۱۹ تير ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸ تعداد بازدید: ۱۲۷

تسهيل مسائل مربوط به سرمايه گذاري در کمپينگ گردشگري فاروج

تسهيل مسائل مربوط به سرمايه گذاري در کمپينگ گردشگري فاروج

با هدف تسریع در بهره برداری کمپینگ گردشگری فاروج، مسائل مربوط به واگذاری این پروژه به سرمایه گذار از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان پیگیری و با حضور مسئولان این شهرستان تسهیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، در نشست مشترکی که با حضور فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر و رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فاروج در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد، مسائل مربوط به واگذاری پروژه کمپینگ گردشگری فاروج بررسی و رفع شد.

حجت الاسلام نوروزی امام جمعه فاروج در این نشست با تاکید بر تسریع در بهره برداری از پروژه های نیمه تمام، اظهار کرد: «شهرستان فاروج به دلیل قرار گرفتن در مسیر پرتردد مسافران، نیازمند ایجاد اماکن گردشگری و خدماتی است.»

او افزود: «خوشبختانه در این حوزه پروژه های خوبی در شهرستان کلید خورده که یکی از آنها کمپینگ گردشگری فاروج است که باید مسئولان استانی و شهری از جمله شهرداری با همفکری و تعامل بیشتر، این پروژه را به بهره برداری برسانند.»

آلاچیق، سکوی نشیمن، غرفه فروش، محوطه سازی،سرویس بهداشتی، پارکینگ، نمازخانه و... ازجمله امکانات کمپینگ گردشگری فاروج است که تاکنون 9 میلیارد ریال برای این پروژه، اعتبار هزینه شده است.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto