اخبار

۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷ تعداد بازدید: ۱۹۵

برقراري پرواز بجنورد- نجف در آينده نزديک

برقراري پرواز بجنورد- نجف در آينده نزديک
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با بیان اینکه پروازی که قرار بود امروز دوشنبه از فرودگاه بجنورد به مقصد نجف انجام شود به دلیل ایراد فنی در موتور هواپیما نتوانست مجوزهای مربوطه را دریافت کند، گفت: پیگیری‌ها از سوی مسئولان ارشد استان به‌منظور برقراری این خط پروازی در آینده‌ای نزدیک ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه اظهار داشت: نخستین پرواز بین‌المللی فرودگاه بجنورد به مقصد نجف که قرار بود امروز دوشنبه انجام شود، علی‌رغم تلاش‌های انجام‌شده، نتوانست مجوزهای مربوطه را دریافت و خود را به جدول پروازی برساند.
او بیان کرد: بیش از 3 میلیارد ریال به چارترکننده به‌صورت امانی برای برقراری این پرواز بین‌المللی پرداخت شد تا پرواز قطعی شود اما علی‌رغم پیگیری‌های بسیار، متأسفانه به جدول پروازی نرسید.
او با اشاره به همکاری و آمادگی آژانس‌های گردشگری استان در این زمینه، از پیگیری‌های مسئولان ارشد استان در جهت برقراری پرواز در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
گفتنی است؛ تمام خواسته‌های شرکت هواپیمایی و شرکت چارتر کننده با دستور مسئولان ارشد استان برای برقراری این پرواز برآورده شده بود.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto