اخبار

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳ تعداد بازدید: ۳۶۴

بازديد بيش از 5 هزار مسافر از جاذبه هاي گردشگري جاجرم در تعطيلات عيدفطر

بازديد بيش از 5 هزار مسافر از جاذبه هاي گردشگري جاجرم در تعطيلات عيدفطر

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان جاجرم از بازدید 5400 مسافر از جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری این شهرستان در تعطیلات عیدفطر امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، اسماعیل کارگرمقدم اظهار داشت: در هفته گذشته که مصادف با تعطیلات عیدفطر و نیمه خرداد بود، یکهزار و 500 نفر از جاذبه های تاریخی و فرهنگی، سه هزار نفر از جاذبه های طبیعی و 900 نفر نیز از جاذبه های دست ساز این شهرستان بازدید کردند.

کارگر مقدم گفت: جاذبه های گردشگری و تاریخی شهرستان از جمله مسجد جامع، آرامگاه خواجه علی بن مهزیار، بنای شاهزاده ابراهیم دربند، حمام قدیمی جاجرم (موزه گرمابه و تاریخ شهر) و... در آستانه آغاز سفرهای تابستانی پذیرای مسافران است.

وی تصریح کرد: در تعطیلات عید فطر و نیمه خرداد امسال نیز استقبال خوبی از جاذبه های این شهرستان از سوی مسافران انجام گرفت همچنین بیش از 70 درصد ظرفیت اقامتی تنها مهمانپذیر جاجرم تکمیل شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جاجرم اظهار داشت: این شهرستان بخاطر برخورداری از آثار متعدد تاریخی و باستانی یکی از مناطق ارزشمند استان از این حیث به شمار می رود.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto