اخبار

۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ تعداد بازدید: ۳۹۸

توزيع 150 هزار نسخه اقلام معرفي جاذبه هاي گردشگري خراسان شمالي در نوروز 98

توزيع 150 هزار نسخه اقلام معرفي جاذبه هاي گردشگري خراسان شمالي در نوروز 98

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: در ایام نوروز امسال،150 هزار نسخه اقلام تبلیغاتی و بروشور گردشگری میان مسافران نوروزی توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه اظهار داشت: قریب به 150 هزار نسخه اقلام تبلیغاتی در حوزه گردشگری شامل بروشورهای معرفی موزه، نقشه راهنما و کتابچه های معرفی استان برای نوروز 98 طراحی، چاپ و توزیع شد.

یزدان پناه با اشاره به توزیع 5 هزار نسخه پازل با تصویر جاذبه های گردشگری استان، افزود: بیش از 10 هزار متر مربع بنر از جاذبه های گردشگری، تاریخی و فرهنگی نیز در سراسر استان نصب شد.

وی با اشاره به ظرفیت های بی شمار خراسان شمالی در زمینه گردشگری و لزوم معرفی آنان به مسافران و گردشگران، تصریح کرد: در این راستا تعدادی بیلبورد نیز در استان های همجوار و شهرهای مسافرپذیر آنان تهیه و تابلوهای جاذبه های خراسان شمالی با هدف معرفی استان و جذب گردشگر نصب شد.

وی در خصوص دیگر اقدامات انجام گرفته در حوزه معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان گفت: در ایام نوروز ایستگاه‌های مختلفی در منطقه دشت، آشخانه، شیروان، فاروج، بجنورد و باباامان با حضور 20 راهنما تدارک دیده شد که با ارائه بروشور و راهنمایی‌های مختلف مسافران را با ظرفیت‌های گردشگری استان آشنا کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با بیان اینکه این استان برای گردشگران و علاقه مندان به جاذبه های تاریخی و طبیعی گردشگری مقصدی بکر و جذاب است، عنوان کرد: این جاذبه ها در چهار فصل سال پذیرای گردشگران است و در سال جاری سعی داریم با برگزاری رویدادهای مختلف آنها را بیشتر معرفی کنیم.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto