اخبار

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ تعداد بازدید: ۴۸۶

آمادگي کامل ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان شمالي براي نوروز امن و بانشاط

آمادگي کامل ستاد اجرايي خدمات سفر خراسان شمالي براي نوروز امن و بانشاط

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان شمالی از آمادگی کامل دستگاه های عضو این ستاد به منظور استقبال از مسافران نوروزی و رقم خوردن یک نوروز امن و بانشاط در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، حبیب یزدان پناه در همایش بزرگ آمادگی ستاد اجرایی خدمات سفر استان که همزمان با کل کشور در بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به تمهیدات انجام شده، تمام دستگاه ها و اعضای این ستاد برای ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی آمادگی کامل دارند.

وی با بیان اینکه کمیته های 11 گانه عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان از ماه ها قبل تشکیل و جلسات هماهنگی آن به صورت منظم در استان و شهرستان ها تشکیل شده است، عنوان کرد: برنامه هایی برای رقم خوردن یک نوروز ایمن و بانشاط برای مسافران و هموطنان پیش بینی شده است.

یزدان پناه افزود: این همایش یک مانور برای اعلام و نمایش این آمادگی است که در تمام شهرستان های خراسان شمالی همزمان با مرکز استان برگزار می شود.

گفتنی است؛ این همایش با حضور دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان و کمیته های 11 گانه این ستاد برگزار شد و در ادامه با رژه و مانور آمادگی خودروهای خدمات رسان از جمله راهداری، اورژانس، آتش نشانی، پلیس راه و... همراه بود.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto