اخبار

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ تعداد بازدید: ۵۱۵

اقامتگاه هاي بومگردي بايد به يک برند گردشگري در خراسان شمالي تبديل شود

اقامتگاه هاي بومگردي بايد به يک برند گردشگري در خراسان شمالي تبديل شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با تأکید بر شناسایی پتانسیل های حوزه گردشگری در خراسان شمالی، گفت: اقامتگاه های بومگردی باید به یک برند گردشگری در استان تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در آیین افتتاح متمرکز پروژه های گردشگری استان که در محل هتل آماده افتتاح منصوری آشخانه به مناسبت دهه فجر برگزار شد، اظهار کرد: بومگردی یکی از پتانسیل های بالقوه گردشگری در استان است که با اطلاع رسانی بیشتر در این زمینه، گردشگری استان توسعه می یابد.

پورعیسی عنوان کرد: در حوزه شهری باید شوراهای شهر و نیز دهیاران و بخشداران در روستاها باید در این زمینه کار کنند تا بومگردی در استان ما به یک برند تبدیل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی با اشاره به لزوم ارائه آموزش و راهنمایی های لازم به مسئولان واحدهای اقامتی به منظور جذب گردشگر گفت: ارائه راهکارهایی که بتواند بازار این واحدها را پویا نگه دارد باید انجام شود.

وی با بیان اینکه وجود واحدهای اقامتی و هتل در خراسان شمالی ضرورت است، افزود: این مهم در شهرستان مانه و سملقان به دلیل قرار گرفتن در شاهراه اصلی و ورودی استان بیشتر مورد توجه است که با افتتاح هتل منصوری بخشی از نیازها در این حوزه رفع می شود

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto