اخبار

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ تعداد بازدید: ۶۰

با شعار «پيش به سوي ناشناخته ها»؛ خانواده گردشگر اصفهاني در خراسان شمالي حضور يافتند

با شعار «پيش به سوي ناشناخته ها»؛ خانواده گردشگر اصفهاني در خراسان شمالي حضور يافتند

خانواده 4 نفره گردشگر اصفهانی که با شعار «پیش به سوی ناشناخته ها»، ایرانگردی 400 روزه خود را آغاز کرده اند، به منظور شناخت و معرفی جاذبه های گردشگری خراسان شمالی در این استان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، محمد و فریبا لطیفی به همراه دو فرزند خود پارسا و پرنیا، خراسان شمالی را به عنوان هشتمین استان مقصد سفر خود برگزیدند.

فریبا لطیفی که دانشجوی رشته گردشگری است با بیان اینکه در این استان آثار متعدد طبیعی و تاریخی مشاهده می شود که برخی کمتر معرفی شده است، گفت: بخشی از رسالت ما شناسایی مسیرهای جدید گردشگری و معرفی ناشناخته ها است.

وی هدف خود از این سفر 400 روزه را ارتباط گیری با راهنمایان تور و تدوین اطلس گردشگری و نیز جذب توریسم بیشتر عنوان کرد و افزود: در سفر به استان خراسان شمالی نیز در نظر داریم از شهرهای مختلف بازدید کرده و راهنمایان تور را در جریان جاذبه های این استان قرار دهیم.

وی عنوان کرد: قصد داریم اطلاعات مناسب و مفیدی که از مقاصد مختلف گردشگری به دست می آوریم را در قالب سفرنامه های مصور و مکتوب در اختیار مردم کشور و دنیا قرار دهیم و همچنین با تهیه یک طومار که به امضای مردم مهمان نواز ایران عزیزمان خواهد رسید، از مردم سراسر جهان دعوت کنیم که به کشورمان سفر کنند.

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto