آرشیو

۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی،تیم ارزیابی ظرفیتهای تولید . اشتغال در ادامه بازدید از روستاهای هدف گردشگری، با فرماندار شهرستان مانه و سملقان دیدار و گفتگو نمود.

۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، محمد سویدانلویی در جلسه مشرک با تیم ظربتی ارزیابی ظرفیتهای تولید واشتغال 73 روستای منتخب کشور گفت: باور ما این است که توسعه گردشگری در روستاهای هدف بدون مشارکت جوامع محلی امکان پذیر نیست.

۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی،تیم ارزیابی ظرفیتهای تولیدو اشتغال 73 روستای منتخب کشور با حضور در روستای هدف گردشگری اسفیدان با اعضای شورا، دهیار و مردم روستا دیدار و گفتگو نمودند.

۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی در دیدار امروز آیت الله یعقوبی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد با مدیر کل ، معاونین و جمعی از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، ایشان تبلور عینی شعار اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال را در فعالیتهای این مجموعه عنوان نمودند

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا 9 فروردین 96 301 هزار و 796 مسافر از مراکز تاریخی، تفریحی و گردشگری این استان بازدید کردند که به مدت مشابه پارسال 107 درصد رشد یافت.

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت:خراسان شمالی امروز نیازمند حضور هر سرمایه گذاران در هر بخش و حوزه ای است و در این خصوص از هیچ کمکی فروگذار نیست بنابراین این استان برنامه ریزی و آمادگی کامل را برای حمایت از سرمایه گذاران را دارد.

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اذعان به این که برنامه ریزان و سیاستگذاران کشورمان سال ها از ظرفیت فراوان گردشگری در توسعه کشور غافل بوده اند، گفت: دولت درصدد برطرف کردن مشکلات برآمده اما آواربرداری از خرابی های اقتصاد و حذف موانع توسعه امری زمانبر است.

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت:یکی از ضرورت های اساسی خراسان شمالی در مسیر رسیدن به توسعه صنعت گردشگری ارایه آمار دقیق و صحیح از این حوزه است.

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۸
معاون برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت:سازمان میراث فرهنگی کشور با همکاری سرمایه گذاران بخش خصوصی به دنبال انجام فعالیت های اقتصادی ، گردشگری و با سودآوری بالا درخراسان شمالی است

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت:تمام دغدغه ها و مسائل و مشکلات حوزه گردشگری استان مورد رصد، پیگیری و رسیدگی قرار می گیرد.

۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱
مدیر پایگاه بلقیس اسفراین گفت: در ایام نوروز ۷ هزار نفر از مسافران نوروزی و گردشگران خارجی از ارگ تاریخی بلقیس اسفراین بازدید کردند.

۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
دبیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: در ایام نوروز هفت هزار و 312 نفر مسافر از موزه های باستان شناسی و مردم شناسی این استان دیدن کردند.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: در ایام نورو 181 هزار و 781 مسافر از مراکز تاریخی، تفریحی و گردشگری این استان بازدید کردند.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
استاندار خراسان شمالی در روز ششم سال نو با حضور در دبیرخانه ستاد خدمات سفر استان، از نزدیک در جریان فعالیتهای ستاد قرار گرفت.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
تردد مسافران نوروزی در جاده‌های خراسان شمالی ۱۲ درصد افزایش یافت

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی بعنوان سخنگوی ستا اجرایی خدمات سفر استان تعیین گردید.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: از تاریخ 25 اسفند ماه سال گذشته تا چهارم فروردین ماه 152 هزار مسافر از مراکز تفریحی، توریستی و بناهای تاریخی این استان بازدید کردند.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از اسکان سه هزار و ۳۹۰ خانوار در مدارس استان خبرداد.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان شمالی از افزایش چهار برابری بازدیدکنندگان مراکز تاریخی و تفریحی استان طی ایام نوروز امسال خبر داد.

۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: از اول اجرای طرح نوروزی تاکنون 46 هزار و 10 نفر مسافر در اقامت گاه های این استان اسکان یافته اند.