ارایه خدمات مطلوب را در خاطره تمام مسافران نوروزی ثبت خواهیم کرد

معاون هماهنگی امور استانداریخراسان شمالی گفت:ارایه خدمات مطلوب، به یادماندنی و نوروزی امن و کم حادثه ای را در خاطره تمام شهروندان و مسافران نوروزی سال ۹۶ ثبت خواهیم کرد .

معاون هماهنگی امور استانداریخراسان شمالی گفت:ارایه خدمات مطلوب، به یادماندنی و نوروزی امن و کم حادثه ای را در خاطره تمام شهروندان و مسافران نوروزی سال ۹۶ ثبت خواهیم کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی؛محمدحسین علی نیا روز گذشته در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با تاکید بر آمادگی کامل تمام دستگاه های خدمات رسان اظهار داشت:علاوه بر آمادگی کامل تمامی دستگاه های خدمات رسان، به دنبال ایجاد فضایی با نشاط و شادابی مضاعف به مسافران هستیم که برای رسیدن به این هدف تمام کمیته های ذیل این ستاد آمادگی کامل خود را اعلام کرده اند .
وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی از 3 ماه گذشته در قالب جلسات متعدد صورت گرفته، افزود:در حوزه امدادرسانی و اورژانس شاهد 19 پایگاه ثابت و سیار هلال احمر، 36 پایگاه اورژانس جاده ای و36 دستگاه آمبولانس خواهیم بود .
علی نیا در ادامه تصریح کرد:تنظیم بازار در قالب گشت های نظارت و بازرسی و به ویژه میوه شب عید بدون هیچ گونه نگرانی برای شهروندان انجام میشود .
وی بیان کرد: همچنین تدابیری در حوزه امنیت با افزایش تعداد نیروهای کمکی و استقرار 50 نقطه کانکس نیروی انتظامی از دیگر خدمات کمیته های ذیل این ستاد است .
وی در بخش دیگر سخنان خود به خدمات حوزه راهداری نیز اشاره کرد و گفت:23 اکیپ فعال ، 19 راهدارخانه ثابت و سیار،250 نیرو در حوزه راهداری ها و 209 ماشین سبک و سنگین در این بخش ارایه خدمات خواهند داشت .
علی نیا تصریح کرد: از 25 اسفندماه و آغاز رزمایش خدمات سفر همزمان با سراسر کشور تا 14 فروردین ماه 96، خدمات ستاد اجرایی سفر کار خود را ادامه خواهند داد .
گفتنی است در این جلسه هریک از کمیته های ذیل ستاد اجرایی خدمات سفر به بیان پیشنهادات خود پرداختند تا با برنامه ریزی درست در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران و گردشگران گام بردارد .

روابط عمومی
تعداد بازديد: #53