اخبار

۱۰ تير ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ تعداد بازدید: ۷۰۵

250 اثر تاریخی در شیروان شناسایی شده است

250 اثر تاریخی در شیروان شناسایی شده است

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شیروان با اشاره به ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری این شهرستان گفت: تاکنون 250 اثر تاریخی در شهرستان شیروان شناسایی شده است.

محمد سیاح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شیروان با بیان اینکه 58 اثر تاریخی در شیروان ثبت ملی شده است اظهار کرد: شهرستان شیروان جاذبه ها و روستاهای هدف گردشگری بسیاری دارد که باید معرفی شوند.
وی گفت: در نوروز امسال همه ادارات و دستگاه های خدمات رسان پای کار بودند که خدمات خوبی به زائران و مسافران ارائه دادند.
سیاح از ایجاد بازارچه صنایع دستی، برپایی جشن نوروزی، چاپ و توزیع کتاب و راهنمای جاذبه گردشگری و اهدای بسته های فرهنگی شیروان خبر داد و افزود: در نوروز امسال مسافران استقبال خوبی از برنامه های فرهنگی شیروان داشتند.
معاون عمرانی و برنامه ریزی شیروان هم گفت: هم اکنون همه نهادها و دستگاه های دولتی آمادگی لازم را برای ارایه خدمات به مسافران و گردشگران را دارند چراکه معتقدیم برای جذب و ماندگاری مسافران باید به بهترین شکل از آنان استقبال کنیم.
صمد ایزانلو با بیان اینکه باید ماندگاری مسافران را در شیروان افزایش دهیم اظهار کرد: جاذبه ها، زیبایی ها، توانمندی ها و مکان های گردشگری شیروان توسط دستگاه های متولی به بهترین شکل اطلاع رسانی شود.
وی گفت: از نمادسازی و زیباسازی ورودی و خروجی شهر نباید فراموش شود چراکه ورودی و خروجی به عنوان نماد شهر هستند که باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد.
ایزانلو با بیان اینکه کمیته های دهگانه آمادگی لازم برای خدمات رسانی به مسافران را دارند افزود: امید می رود با تعامل و هماهنگی بتوانیم رضایت خاطر مسافران را در شهر جذب کنیم.

روابط عمومی
 

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto