اخبار

۱ تير ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴ تعداد بازدید: ۵۵۶

دعوت سازمان میراث‌فرهنگی برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس

دعوت سازمان میراث‌فرهنگی برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس

اداره کل میراث فرهنگی , گردشگری استان خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کردند و ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیستها از عموم هموطنان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آوردند.

بیانه ی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس بدین شرح است:

آینده جهان از آن مستضعفان است و این وعده محتوم خداست و آنان که دل از غیرخدا بریده‌اند و به مرتبه آزادگی از بند شیطان درون و برون رسیده‌اند، می‌دانند که وصول به این آینده جز با رمز پایداری و مقاومت میسر نخواهد شد، از این رو به تدبیر و غایت‌اندیشی بزرگ مرد جاودانه عالم، حضرت امام خمینی (ره)، روز قدس وعده‌گاهی برای احیای روح امید و مقاومت در کالبد ملت‌های ستمدیده اعلام شد. روز قدس امسال صدها شهید و هزاران زخمی فلسطینی به استقبال روز قدس رفتند تا این روز را به روز ریشه کنی صهیونیسم جنایتکار و محکومیت جهانی در افکار آزادیخواهان جهان تبدیل کنند.

روز جهانی قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که چنگال خونین رژیم صهیونیستی گلوی ملت قهرمان فلسطین را در غزه با بمب‌های سمی سخت می‌فشرد و هر روز تعداد زیادی از فرزندان سرزمین مقاومت (غزه ) را به خاک و خون می کشند.

امروز اشغالگران قدس و فلسطین نیز طعم تلخ آوارگی و نا امنی ناشی از تجاوزگری صهیونیست ها را می چشند و تاوان سنگین تجاوزات دد منشانه خود را باید بپردازند.

برپایی راهپیمایی روز قدس امسال پیام مهمی در بر دارد و آن رساندن صدای مظلومیت مردم غزه به گوش جهانیان و اثبات این نکته است که بیت المقدس و مسجدالاقصی متعلق به همه ی مسلمانان جهان می باشد.

برگزاری این راهپیمایی به همه ی مسلمین جهان ثابت خواهد کرد که با اتحاد و همدلی و کمک به مردم مظلوم غزه قدس هم آزاد خواهد شد.

ما کارکنان اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استانخراسان شمالی در آستانه ی روز جهانی قدس ضمن محکوم کردن جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان، یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت های گره کرده شعار”مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل ” سر داده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه دار دعوت می نماییم با حضور قدرتمند خود در راه هپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیندازند و موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی شوند.


روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto