اخبار

۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ تعداد بازدید: ۲۷۰

اولين جلسه کميته اطلاع رساني، تبليغات ، امور فرهنگي و فضاي مجازي ستاد اجرائي سفرخراسان شمالي برگزار شد

اولين جلسه کميته اطلاع رساني، تبليغات ، امور فرهنگي و فضاي مجازي ستاد اجرائي سفرخراسان شمالي برگزار شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از برگزاری اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی،امور فرهنگی، تبلیغات و فضای مجازی با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز در تاریخ 6 اسفند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی،محمد سویدانلویی در این جلسه که با حضور نمایندگان عضو این کمیته برگزار شد یادآور شد: کمیته اطلاع رسانی بعنوان یکی از مهمترین کمیته های ستاد اجرائی سفر وظایف مهمی همچون آگاهی بخشیدن به گردشگران و آشناسازی آنان با آثار و جاذبه های تاریخی و گردشگری رابر عهده دارد . وی گفت امسال نیز با برنامه ریزی های صورتگرفته در نظر داریم تا با فراهم ساختن بستر لازم در ایجاد فضائی شاد و با نشاط لحظاتی خوب و به یاد ماندنی رادر خاطرات هموطنان عزیز رقم زنیم .

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری از برنامه ریزی برگزاری جشنواره فرهنگی تاریخی جاده ابریشم در ایام تعطیلات نوروزی ، چاپ و توزیع اقلام تبلیغاتی و فرهنگی ، برگزاری جشنواره سمنو ، تهیه برنامه های معرفی استان از رسانه و همچنین برنامه های متنوع ومتعدد دیگر خبر داد .

در این جلسه همچنین به پیشنهاد اعضا در خصوص اطلاع رسانی فعالیتهای ستاد در شبکه های مجازی ، ساماندهی تابلوهای معرفی و بنر های نوروزی تصمیماتی اتخاذ و تصویب گردید.

روابط عمومی

آمار بازدید

آدرس: خراسان شمالی،بجنورد،خیابان قیام جنوبی،قیام 12 پلاک 2

شماره تماس: 058-32288478-32288472-32288475

شماره فکس: 058-32288471

آدرس الکترونیکی: nk.chto@nkchto.ir
nkchto