شهرستان بجنورد
شهرستان فاروج
شهرستان اسفراين
شهرستان شيروان
شهرستان مانه و سملقان
شهرستان گرمه
شهرستان جاجرم
شهرستان رازو جرگلان

نمایش محتوا نمایش محتوا

وی ضمن اشاره به صنایع دستی استان گفت:باتوجه به 50نوع صنایع دستی در استان ظرفیت ترقی در این زمینه را دارا هستیم.
سویدانلویی جهت مشارکت دانش اموزان با جاذبه های گردشگری سوالی را مطرح نمودواز دانش اموزان خواست تا پیشنهادات خودرا درخصوص توسعه گردشگری استان مطرح نمایند وبه پیشنهادات برتر جوایزی اهدا میشود.
مدیرکل میراث فرهنگی همچنین به هفته دفاع مقدس ورشادت های دلاوران این استان اشاره داشت وبا خاطره ای از این رشادت ها یادوخاطره آنان را گرامی داشت.
وی همچنین دانش آموزان را به داشتن هدف در زندگی وکار تشویق نمود و هنر گوش دادن را بهترین هنر عنوان کرد.

نمایش محتوا نمایش محتوا

با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، آدینه محمد سویدانلویی به‌عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری خراسان شمالی؛ مراسم تکریم ومعارفه آدینه محمد سویدانلویی پنج شنبه 3 مهرماه در تالارحافظ بجنورد برگزار می شود.

سویدانلویی که سوابقی چون ریاست آموزش و پرورش خواف، فرمانداری خواف و فرمانداری سرخس را در کارنامه خود دارد از نیروهای بومی استان و متولد شهرستان شیروان است.

 

روابط عمومی

نمایش محتوا نمایش محتوا

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری خراسان شمالی؛ در حکم مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به محمد سویدانلویی آمده است:
" نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی منصوب می‌شوید.

توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی-تاریخی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های کاری در سازمان مرکزی، توجه به مسائل استانی ، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین وظایف مدیریتی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گام های موثری بردارید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم."
یادآور می‌شود؛ محمد سویدانلویی فرمانداری سرخس و خواف در استان خراسان رضوی را در کارنامه فعالیت خود دارد.

مدیرکل مدیرکل

متن پیام مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی بمناسبت روز گردشگری سال 93

بنر بنر